Související zápasy

FBC Letka
118_20230406_000116.png

MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 29-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 29-22/23 (1. a 2. 4. 2023)

SOBOTA 1. 4. 2023

JUNIOŘI - V prvním utkání hracího dne nastoupili junioři proti výběru Kopřivnice. Utkání bylo v režii Kopřivnice, a to až do začátku závěrečné třetiny. Po smršti vyloučení na obou stranách, pak přišla smršť branek v síti Kopřivnice a utkání se za stavu 0:4 změnilo na 3:4. Enormní snaha našich kluků umocněna hrou bez brankáře však dokonalý obrat nepřinesla a tak se z vítězství radovali hráči Kopřivnice. Ve druhém utkání hracího dne proti ostravskému MVILu to byla trochu jiná písnička. Do vedení šel sice soupeř, avšak naši hráči se ještě v prvním dějství dostali do vedení, které postupně až do konce utkání navyšovali. 

PŘÍPRAVKA - Domácí turnaj přinesl přípravce, která nastoupila ve velmi početné sestavě, řadu skvělých zápasů a tím pádem i zážitků a zkušeností. Dvě výhry a dvě těsné porážky pak znamenaly umístění na bronzovém místě. Za předvedené výkony pak byly odměněny všechny děti medailemi.

NEDĚLE 2. 4. 2023

STARŠÍ ŽÁCI - V prvním domácím zápase si tým starších žáků smysl na ostravském Jihu, když se radoval z vysoké výhry. Ve druhém utkání, proti Frenštátu, to byl vyrovnaný boj až do závěrečného hvizdu po kterém se nakonec radovali z těsné výhry hráči Frenštátu.

Související články

FBC Letka