Související zápas

FBC Letka
FBC LetkaKanonýři
5:6 po prodl.(2:0,2:1,1:4)
čt 17. 11. 2022 16:00 @ TJ Slavia Malé Hoštice, 1. liga mužů, 14. kolo
46_20221116_130504.png

PREVIEW: Druhou část sezóny začínáme doma s Kladnem

Druhou polovinu základní části 1. ligy odstartujeme domácím utkání proti celku Kanonýři Kladno.

Kdo by si to byl býval myslel. Kladno, patřící každoročně k aspirantům na postup do Superligy, se aktuálně nachází až na 11. místě prvoligové tabulky. Nutno říct, že tabulka je opravdu vyrovnaná a jedna výhra může středočechy katapultovat do opticky klidnějšího středu tabulky. Kanonýři sice v posledním utkání, které doma sehráli proti Znojmu, ukořistili vítězství, předtím si však připsali hned tři prohry v řadě. Ve venkovních utkáních mají pouze jedno vítězství, a to když na začátku října uspěli na palubovce Českých Budějovic. Ovšem všichni z nedávné minulosti víme, že tato statistika nemusí hrát vůbec žádnou roli. Brankově tým táhne Vojtěch Pfaur - je třeba podotknout, že hned tři ze svých sedmi branek zaznamenal proti našim barvám v úvodu sezóny. 

Áčko si po domácí výhře nad exsuperligovým Hattrickem připsalo další dva body z těžkého utkání proti TROOPERS. Chybět v sestavě bude stále zraněný Honza Slaběňák, který právě proti Kladnu vstřelil první prvoligovou branku za naše barvy.

Prvoligová bilance s Kladnem hovoří jasně. Tři zápasy a tři výhry Kladna při skóre 9:27 z našeho pohledu. S ohledem na aktuální formu obou týmů je tedy ideální čas začít tuto nepříznivou bilanci napravovat.

Utkání 14. kola 1. ligy začíná v hale TJ Slavia Malé Hoštice ve čtvrtek již v 16:00 hod.

Bulletin k utkání naleznete zde.