155_20230929_120354.png

Program zápasů hracího víkendu č. 5-23/24

Přinášíme vám program zápasů na následující víkend (30. 9. a 1. 10. 2023)

SOBOTA 30. 9. 2023
ELÉVOVÉ - Start do sezóny zažije jedno z našich nejmladších družstev. Na turnaji v Havířově se postupně elévové utkají se Salibandy Ostrava, Bohumínem, Paskovem a Tigers Poruba.

STARŠÍ ŽÁCI - Další utkání čekají na starší žáky. Z prvních dvou utkání dovezli strži slušné čtyři body a minimálně na tento zisk budou chtít navázat v dalších dvou zápasech. V sobotu se představí na palubovce v Opavě, kde se utkají s místní P.E.M.A. Opava a dále pak s týmem Orca Krnov - Bruntál.

JUNIOŘI - Obměněný juniorský tým nečeká letos zřejmě jednoduchá sezóna. K prvním zápasům nové sezóny vyrazí tým Marka Nevřeli na Dubinu, kde se utká s rezervou Vítkovic a Slovanem Havířov.

VETERÁNI - Veteráni budou chtít určitě v letošní sezóně navázat na loňskou účast na MČR. K tomu budou potřebovat skončit opět mezi TOP týmy své skupiny. V prvním dvojutkání se jim postaví béčko Vítkovic, které vždy hraje na špici soutěže, a Třinec, který by i letos měl pokukovat po horních příčkách.

ÁČKO - Áčko čeká v rychlém sledu další domácí utkání. Po svátečním utkání s Bulldogs Brno, které skončilo debaklem pro naše barvy, bude áčko v sobotu odpoledne čelit dalšímu týmu hrající v dobré formě. Na Sarezu dorazí Chomutov, utkání začíná v 17:00 hod.