26_20221103_141137.png

Program zápasů hracího víkendu č. 8-22/23

Přinášíme vám program zápasů na následující víkend (22. a 23. 10. 2022)

SOBOTA 22. 10. 2022

ELÉVKY - Zápasovou premiéru, jak v sezóně, tak v historii našeho klubu, zažijí v sobotu elévky. Na turnaji ve vzdáleném Přerově se postupně utkají s FBC Ostrava, domácím Přerovem, FBS Olomouc a FBC Orca Krnov. Holkám držíme palce a přejeme, ať se jim na turnaji líbí.

PŘÍPRAVKA - Na turnaj do Krásného Pole vyrazí, nečekaně, naše přípravka. Nečekaně z toho důvodu, že jsme vyšli vstříc soupeřům a s jedním z nich, který na turnaj nemůže dorazit, jsme si vyměnili místo. Postupně pak na turnaji nastoupíme do zápasů proti Torpedu Havířu, MVILu Ostrava, vítkovickým Lvíčatům a vikingům z Kopřivnice. 

DOROSTENCI - Na dorostence čeká výjezd do Horní Suché. Tam se utkají se Slovanem Havířov, který již 3 zápasy po sobě odcházel z utkání jako vítěz a má tak skvělou formu. Druhým soupeřem budou rožnovští Sršni - ti mají opačný problém, v sezóně ještě nebodovali a my věříme, že si tuto nelichotivou sérii neprodlouží na náš úkor.

JUNIORKY - Na juniorky čeká po výjezdu do Třince domácí utkání. Od 14:30 nastoupí proti aktuálnímu lídru soutěže z Hranic.

MUŽI A - Hned po juniorkách od 17:00 nastoupí áčko, které bude chtít potvrdit výhru z dalekého Chomutova. Proti bude nováček soutěže z Plzně.

NEDĚLE 23. 10. 2022

MLADŠÍ ŽÁCI - Na domácím turnaji v Bolaticích budou chtít mladší žáci navázat na první úspěšný turnaj sezóny. V cestě jim bude stát postupně však MVIL Ostrava, Slovan Havířov, Rožnov a SVČ Odry.

MUŽI C - Na mužskou rezervu pak čeká také domácí turnaj. V Malých Hošticích se představí v zápasech proti rezervě MVILu a Sokolu Šenov.