V osmifinále Poháru vyzveme Aligators

Téměř dva týdny jsme čekali na jméno našeho soupeře pro osmifinále Poháru Českého florbalu. Po vítězství nad superligovými Otrokovicemi to budou prvoligoví Aligators.

Favorit utkání mezi Aligators a Otrokovicemi byl jasný. Superligové Otrokovice měli prodat své zkušenosti a vyhranost z vyšší soutěže - bohužel pro ně se tak ale nestalo. Když první třetina branky nepřinesla, dávalo utkání tušit, že to bude drama až do samotného konce. Druhá část utkání byla na góly nejzajímavější a také nejbohatší. Napřed dal dvougólové vedení domácím Jedlička, za hosty snížil Vykopal. Na jeho branku našli Aligators poměrně rychlou odpověď, a to když se prosadil nejlepší střelec domácích v lize Zbořil. Otrokovičtí nechtěli dát svou kůži lacino a když Jurčík těsně před pauzou snížil bylo drama třetí třetiny na světe. V polovině její části vstřelil branku Šmerák a překvapení ve formě postupu Aligators, kterému nezabránil ani závěrečný nápor Otrokovic, bylo na světe.

V letošní sezóně jsme se doposud s Aligators, kteří jsou našimi prvoligovými kolegy, utkali jednou - na jejich palubovce jsme zvítězili poměrně hladce 8:4.

Utkaní o postup mezi nejlepších osm týmů Poháru se uskuteční ve středu 23. listopadu na palubovce Aligators.