254_20240424_134315.jpg

Veteráni míří i letos na Mistrovství ČR

Již o nadcházejícím víkendu čeká na naše veterány Mistrovství ČR, na které vyrazí již podruhé v řadě.

Do sezóny veteránů se zapojilo celkem 20 hráčů. V brankovišti se téměř pravidelně střídalo, stejně jako v minulé sezóně, brankářské duo Martin Hrabáček - Radomír Mazoch. V poli se pak nejvíce činila dvojce Dalibor Ondruch a Tomáš Mec. Dalibor Ondruch zaznamenal 18 vstřelených branek a 24 asistencí, Tomáš Mec zaznamenal 16 vstřelených branek a 11 asistencí. Podrobnější statistiky, včetně výsledků utkání, najdeš zde.

Základní část Ligy veteránů se hraje ve třech florbalových krajích. Na závěrečném turnaji MČR se pak letos potká dvanáctka nejúspěšnějších týmů, a to: Black Angels, Tatran Střešovice, Kadaň, Florbal Holešov, Liberec, Florbalová Akademie MB, Znojmo, Pozdní sběr (Bulldogs Brno) Torpedo Havířov, Vítkovice, Lipník a samozřejmě my.

Mistrovství ČR veteránů se odehraje v Brně od 26. do 28. dubna. Týmy budou rozděleny do čtyř skupin po třech týmech, kdy nejúspěšnější tým skupiny postoupí přímo do čtvrtfinále, na zbylé dva pak zbude osmifinálový duel. Naši veteráni se v základní skupině utkají s obhájcem titulu ze Znojma a hegemonem českého florbalu Tatranem Střešovice.