TroopersFBC Letka
7:8 po prodl.(5:2,1:3,1:2)
ne 13. 11. 2022 18:00 @ SH Tuřany, 1. liga mužů, 13. kolo

Z palubovky TROOPERS vezeme důležité body

Po nevalné první třetině jsme nakonec ukořistili z venkovního utkání dva body za výhru prodloužení.

Vstup do utkání nám tentokrát nevyšel. TROOPERS využili výhodu domácího prostřední. Po brankách Kramáře, Dalera a Minicha šli do vedení 3:0. Do utkání nás ještě v první třetině vrátil přesný volej Jirky Šrámka a pohotovost Ondry Čecha. Bohužel do konce první části utkání se prosadili už jen domácí. A to hned dvakrát zásluhou Jakuba Peška.

Po velkých změnách v přístupu k utkání patřila druhá třetina našim barvám. V polovině utkání snížil Tom Hanzlík. TROOPERS dokázalo odpovědět - po druhé v utkání se prosadil Daler. Naštěstí to byli už jen naši, kteří se do konce druhé části prosadili. Čech svou druhou brankou v utkání využil přesilovou hru, Danek Filip pak snížil rozdíl stavu utkání na pouhou jednu branku.

Třetí část utkání pro nás začala skvěla. Vojáček se prosadil nádherným backhandem zády k brance ve vlastním oslabení. Hrálo se pak nahoru dolů. Bohužel pro nás to byl opět Minich, který se prosadil. Závěrečné minuty však patřili našemu áčku. Velký tlak vedl až ke srovnání v závěrečné minutě, kdy se po přihrávce Vojty Blany prosadil podruhé v utkání Danek Filip.

Prodloužení byla velká loterie - po 75 vteřinách dokončil Hublovu individuální akci jeden na jednoho Jirka Šrámek a přisoudil tak našim barvám bonusový bod za výhru v prodloužení.

Opět se potvrdilo pravidlo, že k výhře potřebujeme přesně 8 vstřelených branek.

Další utkání je na programu ve čtvrtek 17. 11., kdy na domácí palubovce v Malých Hošticích zahájíme druhou část základní části 1. ligy - od 16:00 hod. se utkáme s Kanonýři Kladno.

TROOPERS - FBC Letka Toman Finance Group 7:8p
branky: 3. Jan Kramář, 7. Jan Daler, 10. Daniel Minich, 17. Jakub Peška, 19. Jakub Peška, 32. Jan Daler, 46. Daniel Minich - 12. Jiří Šrámek, 14. Ondřej Čech, 30. Tomáš Hanzlík, 37. Ondřej Čech, 38. Daniel Filip, 41. Jan Vojáček, 60. Daniel Filip, 62. Jiří Šrámek; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Michal Melichar -8 - Tomáš Petr -7; po třetinách: 5:2, 1:3, 1:2, 0:1