mladší žákyněZápasy

říjen 2022

FBC Letka Toman Finance Group1. SC TEMPISH Vítkovice
so 15. 10. 2022 9:35 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBS Olomouc
so 15. 10. 2022 10:45 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBC Vikings DDM KopřivniceFBC Letka Toman Finance Group
so 15. 10. 2022 11:55 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC Letka Toman Finance Group
so 15. 10. 2022 13:40 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 1. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1. SC TEMPISH Vítkovice
ne 30. 10. 2022 8:00 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
FBC PřerovFBC Letka Toman Finance Group
ne 30. 10. 2022 9:10 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ne 30. 10. 2022 10:55 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo
FBC Vikings DDM KopřivniceFBC Letka Toman Finance Group
ne 30. 10. 2022 12:05 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 2. kolo

listopad 2022

FBC Letka Toman Finance GroupFBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 13. 11. 2022 8:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBS OlomoucFBC Letka Toman Finance Group
ne 13. 11. 2022 9:10 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ne 13. 11. 2022 10:55 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBC PřerovFBC Letka Toman Finance Group
ne 13. 11. 2022 12:05 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 3. kolo
FBS OlomoucFBC Letka Toman Finance Group
ne 27. 11. 2022 9:35 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 4. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Přerov
ne 27. 11. 2022 11:20 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 4. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1. SC TEMPISH Vítkovice
ne 27. 11. 2022 13:05 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 4. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OstravaFBC Letka Toman Finance Group
ne 27. 11. 2022 14:15 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 4. kolo

leden 2023

1. SC TEMPISH VítkoviceFBC Letka Toman Finance Group
ne 8. 1. 2023 9:00 @ SH ZŠ Bolatice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
FBC Vikings DDM KopřivniceFBC Letka Toman Finance Group
ne 8. 1. 2023 10:45 @ SH ZŠ Bolatice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBS Olomouc
ne 8. 1. 2023 12:30 @ SH ZŠ Bolatice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Přerov
ne 8. 1. 2023 14:15 @ SH ZŠ Bolatice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 5. kolo

únor 2023

FBC Letka Toman Finance GroupFBC Vikings DDM Kopřivnice
ne 5. 2. 2023 13:55 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
1. SC TEMPISH VítkoviceFBC Letka Toman Finance Group
ne 5. 2. 2023 15:05 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBS OlomoucFBC Letka Toman Finance Group
ne 5. 2. 2023 16:15 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ne 5. 2. 2023 17:25 @ SH SŠP Rooseveltova Olomouc, Liga mladších žákyň - skupina 7, 7. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1. SC TEMPISH Vítkovice
ne 19. 2. 2023 8:00 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
FBC PřerovFBC Letka Toman Finance Group
ne 19. 2. 2023 9:10 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ne 19. 2. 2023 10:55 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo
FBC Vikings DDM KopřivniceFBC Letka Toman Finance Group
ne 19. 2. 2023 12:05 @ SC Dubina Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 8. kolo

březen 2023

FBC Letka Toman Finance GroupFBC Vikings DDM Kopřivnice
so 4. 3. 2023 8:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
FBS OlomoucFBC Letka Toman Finance Group
so 4. 3. 2023 9:10 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
so 4. 3. 2023 10:55 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
FBC PřerovFBC Letka Toman Finance Group
so 4. 3. 2023 12:05 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 9. kolo
FBC PřerovFBC Letka Toman Finance Group
ne 26. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1. SC TEMPISH Vítkovice
ne 26. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo
FBS OlomoucFBC Letka Toman Finance Group
ne 26. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
ne 26. 3. 2023 @ ČPP Aréna Ostrava, Liga mladších žákyň - skupina 7, 10. kolo

duben 2023

FBC Letka Toman Finance GroupFBC Přerov
ne 16. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBS Olomouc
ne 16. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
FBC Vikings DDM KopřivniceFBC Letka Toman Finance Group
ne 16. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo
1. SC TEMPISH VítkoviceFBC Letka Toman Finance Group
ne 16. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Liga mladších žákyň - skupina 7, 11. kolo