říjen 2023

FBC Letka Toman Finance BílíTorpedo Havířov
so 14. 10. 2023 8:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíFBC Vikings Kopřivnice
so 14. 10. 2023 9:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
FBC TIGERS PORUBAFBC Letka Toman Finance Modří
so 14. 10. 2023 9:30 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
PASKOV SAURIANSFBC Letka Toman Finance Bílí
so 14. 10. 2023 10:30 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříZ.F.K. Petrovice
so 14. 10. 2023 11:00 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
1. FBC KarvináFBC Letka Toman Finance Bílí
so 14. 10. 2023 12:00 @ SH VOŠ SOŠ SOU Kopřivnice, Moravskoslezská liga přípravek, 3. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříTJ Slovan Havířov Modří
so 14. 10. 2023 12:30 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
FBC Wafarex Český TěšínFBC Letka Toman Finance Modří
so 14. 10. 2023 13:30 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíTJ Slovan Havířov Bílí
so 28. 10. 2023 8:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 8. kolo
FBC ORCA KRNOVFBC Letka Toman Finance Bílí
so 28. 10. 2023 9:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 8. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíFBC Intevo Třinec
so 28. 10. 2023 10:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 8. kolo
FBC ČPP Bystroň Group OSTRAVAFBC Letka Toman Finance Bílí
so 28. 10. 2023 11:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 8. kolo
FBC Letka Toman Finance Modří1. FBC Karviná
ne 29. 10. 2023 8:00 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
FbC KOVO KM Frýdek-MístekFBC Letka Toman Finance Modří
ne 29. 10. 2023 9:00 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříTorpedo Havířov
ne 29. 10. 2023 10:30 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo
FbK Horní SucháFBC Letka Toman Finance Modří
ne 29. 10. 2023 11:30 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 7. kolo

prosinec 2023

FBC Letka Toman Finance ModříToro Salibandy Ostrava
so 2. 12. 2023 8:00 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 14. kolo
FBC Intevo TřinecFBC Letka Toman Finance Modří
so 2. 12. 2023 9:00 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 14. kolo
FBC Letka Toman Finance Modří1. FBC Karviná
so 2. 12. 2023 10:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 14. kolo
TJ Slovan Havířov ModříFBC Letka Toman Finance Modří
so 2. 12. 2023 11:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 14. kolo
FbK Horní SucháFBC Letka Toman Finance Bílí
ne 3. 12. 2023 9:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 16. kolo
FBC Letka Toman Finance Modří1. SC BOHUMÍN 98
ne 3. 12. 2023 9:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 16. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříFBC Letka Toman Finance Bílí
ne 3. 12. 2023 10:40 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 16. kolo
FbK Horní SucháFBC Letka Toman Finance Modří
ne 3. 12. 2023 11:20 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 16. kolo
FBC Letka Toman Finance Bílí1. SC BOHUMÍN 98
ne 3. 12. 2023 11:50 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 16. kolo
FBC Letka Toman Finance Bílí1.FBK Sršni Rožnov p/R
ne 3. 12. 2023 12:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 16. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/RFBC Letka Toman Finance Modří
ne 3. 12. 2023 13:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 16. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíPASKOV SAURIANS
so 16. 12. 2023 12:00 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
TJ Slovan Havířov ŽlutíFBC Letka Toman Finance Bílí
so 16. 12. 2023 13:00 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
FBC Letka Toman Finance Bílí1. FBC Karviná
so 16. 12. 2023 14:30 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo
FBC Wafarex Český TěšínFBC Letka Toman Finance Bílí
so 16. 12. 2023 15:30 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 17. kolo

únor 2024

1.MVIL OstravaFBC Letka Toman Finance Modří
ne 4. 2. 2024 9:30 @ SH SŠIEŘ Rožnov p. R., Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříToro Salibandy Ostrava
ne 4. 2. 2024 11:00 @ SH SŠIEŘ Rožnov p. R., Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříTJ Slovan Havířov Bílí
ne 4. 2. 2024 12:30 @ SH SŠIEŘ Rožnov p. R., Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
1.FBK Sršni Rožnov p/RFBC Letka Toman Finance Modří
ne 4. 2. 2024 13:30 @ SH SŠIEŘ Rožnov p. R., Moravskoslezská liga přípravek, 21. kolo
Z.F.K. PetroviceFBC Letka Toman Finance Modří
so 24. 2. 2024 9:30 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříFBC Intevo Třinec
so 24. 2. 2024 11:00 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříTJ Slovan Havířov Modří
so 24. 2. 2024 12:30 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
FbK Horní SucháFBC Letka Toman Finance Modří
so 24. 2. 2024 13:30 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
Toro Salibandy OstravaFBC Letka Toman Finance Bílí
ne 25. 2. 2024 9:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 27. kolo
FBC Letka Toman Finance Modří1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
ne 25. 2. 2024 9:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 27. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříFBC Letka Toman Finance Bílí
ne 25. 2. 2024 10:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 27. kolo
Toro Salibandy OstravaFBC Letka Toman Finance Modří
ne 25. 2. 2024 11:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 27. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíFBC Wafarex Český Těšín
ne 25. 2. 2024 12:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 27. kolo
FBC Wafarex Český TěšínFBC Letka Toman Finance Modří
ne 25. 2. 2024 13:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 27. kolo
FBC Letka Toman Finance Bílí1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
ne 25. 2. 2024 13:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 27. kolo

březen 2024

FBC Letka Toman Finance Modří1. SC BOHUMÍN 98
so 16. 3. 2024 9:30 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříFBC Wafarex Český Těšín
so 16. 3. 2024 10:30 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
FbK Horní SucháFBC Letka Toman Finance Modří
so 16. 3. 2024 11:30 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
FBC Vikings KopřivniceFBC Letka Toman Finance Modří
so 16. 3. 2024 13:00 @ SH Svojsíkova Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 29. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíFBC TIGERS PORUBA
ne 17. 3. 2024 8:30 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 32. kolo
FBC Letka Toman Finance Bílí1. SFK Havířov
ne 17. 3. 2024 9:30 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 32. kolo
1. FBC KarvináFBC Letka Toman Finance Bílí
ne 17. 3. 2024 10:30 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 32. kolo
FBC ORCA KRNOVFBC Letka Toman Finance Bílí
ne 17. 3. 2024 12:00 @ SH Stonava, Moravskoslezská liga přípravek, 32. kolo

duben 2024

TJ Slovan Havířov BílíFBC Letka Toman Finance Bílí
so 13. 4. 2024 9:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 34. kolo
1.MVIL OstravaFBC Letka Toman Finance Modří
so 13. 4. 2024 10:30 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 36. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíFbC KOVO KM Frýdek-Místek
so 13. 4. 2024 11:00 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 34. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříFbK Horní Suchá
so 13. 4. 2024 12:00 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 36. kolo
FBC Letka Toman Finance Bílí1. SC TEMPISH Vítkovice Lvíčata
so 13. 4. 2024 12:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 34. kolo
FBC TIGERS PORUBAFBC Letka Toman Finance Bílí
so 13. 4. 2024 13:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 34. kolo
FBC Letka Toman Finance Modří1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
so 13. 4. 2024 13:30 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 36. kolo
FBC ORCA KRNOVFBC Letka Toman Finance Modří
so 13. 4. 2024 14:30 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 36. kolo
TJ Slovan Havířov BílíFBC Letka Toman Finance Bílí
so 27. 4. 2024 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 39. kolo
PASKOV SAURIANSFBC Letka Toman Finance Bílí
so 27. 4. 2024 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 39. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíZ.F.K. Petrovice
so 27. 4. 2024 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 39. kolo
FBC Letka Toman Finance BílíTJ Slovan Havířov Modří
so 27. 4. 2024 @ SH Paskov, Moravskoslezská liga přípravek, 39. kolo
1. SC BOHUMÍN 98FBC Letka Toman Finance Modří
so 27. 4. 2024 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 38. kolo
1. SFK HavířovFBC Letka Toman Finance Modří
so 27. 4. 2024 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 38. kolo
FBC Letka Toman Finance Modří1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
so 27. 4. 2024 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 38. kolo
FBC Letka Toman Finance ModříTorpedo Havířov
so 27. 4. 2024 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 38. kolo