MLÁDEŽ: Souhrn hracího víkendu č. 23-22/23

Přinášíme vám souhrn hracího víkendu č. 23-22/23 (18. a 19. 2.)

SOBOTA 18. 2. 2023

PŘÍPRAVKA - Tak tohle bohužel nebyl náš turnaj. Do Havířova jsme sice vyrazili v menším počtu, než předposledně do Bohumína, avšak to na výsledky a předvedenou hru vliv nemělo. Za našimi soupeři jsme tentokrát zaostávali zejména fyzicky a v nasazení. Do příštího turnaje máme na čem pracovat.

DOROSTENCI - Dorostenci si v rámci dalšího utkání nadstavby vyšlápli na aktuálně třetí tým tabulky. Havířovské SFK přehráli díky dobrému výkonu a efektivní střelbě, když po dvou třetinách vedli 4:0. V závěrečné třetině se oba dva týmy prosadili dvakrát, a to tak, že na branku Havířova našli naši kluci vždy odpověď a nepřipustili tak žádné drama.

NEDĚLE 19. 2. 2023

MLADŠÍ ŽÁKYNĚ - Na mladší žákyně čekaly, v rámci turnaje Ligy mladších žákyň, nakonec jen tři zápasy. Po prohře, výhře a těsné prohře to nakonec bylo umístění bronzové, které potvrdilo dlouhodobě výborné výkony našich holek.