říjen 2022

1. SC TEMPISH Vítkovice TygříciFBC Letka Toman Finance Group
so 8. 10. 2022 9:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice LvíčataFBC Letka Toman Finance Group
so 8. 10. 2022 10:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupTJ Slovan Havířov - Bílí
so 8. 10. 2022 12:00 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1.MVIL Ostrava
so 8. 10. 2022 13:30 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 2. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupTorpedo Havířov U9
so 22. 10. 2022 9:30 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1.MVIL Ostrava
so 22. 10. 2022 10:30 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice LvíčataFBC Letka Toman Finance Group
so 22. 10. 2022 11:30 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo
FBC Vikings KopřivniceFBC Letka Toman Finance Group
so 22. 10. 2022 13:00 @ Sportovní hala Krásné Pole, Moravskoslezská liga přípravek, 4. kolo

listopad 2022

FBC Letka Toman Finance GroupFbK Horní Suchá
ne 6. 11. 2022 9:30 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 9. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Wafarex Český Těšín
ne 6. 11. 2022 10:30 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 9. kolo
TJ Slovan Havířov - BílíFBC Letka Toman Finance Group
ne 6. 11. 2022 11:30 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 9. kolo
1. SC BOHUMÍN 98FBC Letka Toman Finance Group
ne 6. 11. 2022 13:00 @ SH Český Těšín, Moravskoslezská liga přípravek, 9. kolo
Torpedo Havířov U8FBC Letka Toman Finance Group
ne 20. 11. 2022 9:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 12. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1.FBK Sršni Rožnov p/R
ne 20. 11. 2022 11:00 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 12. kolo
FBC Letka Toman Finance Group1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
ne 20. 11. 2022 12:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 12. kolo
FBC TIGERS PORUBAFBC Letka Toman Finance Group
ne 20. 11. 2022 13:30 @ SH SOŠ Dopravní Ostrava, Moravskoslezská liga přípravek, 12. kolo

prosinec 2022

FBC Letka Toman Finance GroupFBC ORCA KRNOV
ne 4. 12. 2022 9:00 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 15. kolo
FBC ORCA KRNOVFBC Letka Toman Finance Group
ne 4. 12. 2022 10:00 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 15. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupTJ Slovan Havířov - Bílí
ne 4. 12. 2022 11:30 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 15. kolo
FBC TIGERS PORUBAFBC Letka Toman Finance Group
ne 4. 12. 2022 12:30 @ SH ZŠ Krnov, Moravskoslezská liga přípravek, 15. kolo

leden 2023

FBC Letka Toman Finance Group1. SC BOHUMÍN 98
ne 22. 1. 2023 9:00 @ SH Bospor Bohumín, Moravskoslezská liga přípravek, 18. kolo
FBC Wafarex Český TěšínFBC Letka Toman Finance Group
ne 22. 1. 2023 10:00 @ SH Bospor Bohumín, Moravskoslezská liga přípravek, 18. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupTorpedo Havířov U8
ne 22. 1. 2023 11:30 @ SH Bospor Bohumín, Moravskoslezská liga přípravek, 18. kolo
Torpedo Havířov U9FBC Letka Toman Finance Group
ne 22. 1. 2023 12:30 @ SH Bospor Bohumín, Moravskoslezská liga přípravek, 18. kolo

únor 2023

FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
so 18. 2. 2023 8:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 19. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupTJ Slovan Havířov - Modří
so 18. 2. 2023 9:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 19. kolo
1. SFK HavířovFBC Letka Toman Finance Group
so 18. 2. 2023 10:30 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 19. kolo
1. SC BOHUMÍN 98FBC Letka Toman Finance Group
so 18. 2. 2023 12:00 @ MSH Havířov, Moravskoslezská liga přípravek, 19. kolo

duben 2023

FBC Letka Toman Finance Group1. SC TEMPISH Vítkovice Tygříci
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC Vikings Kopřivnice
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
1. SC TEMPISH Vítkovice LvíčataFBC Letka Toman Finance Group
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
Torpedo Havířov U8FBC Letka Toman Finance Group
so 1. 4. 2023 @ SH ZŠ a MŠ Štěpánkovice, Moravskoslezská liga přípravek, 25. kolo
FBC ORCA KRNOVFBC Letka Toman Finance Group
so 29. 4. 2023 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 28. kolo
TJ Slovan Havířov - ModříFBC Letka Toman Finance Group
so 29. 4. 2023 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 28. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFbK Horní Suchá
so 29. 4. 2023 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 28. kolo
FBC Letka Toman Finance GroupFBC ČPP Bystroň Group Ostrava
so 29. 4. 2023 @ SH Horní Suchá, Moravskoslezská liga přípravek, 28. kolo